Po - Pá     8 - 17:00
582 362 294

Investovali jste do Vašeho vozu hodně peněz a chcete, aby se Vám vrátili ve formě pohodlné jízdy bez závad a problémů? Aby se tak stalo, je nutné dodržovat garanční prohlídky v určených intervalech, jak vyžaduje výrobce Vašeho vozidla, aby se Vám zachovala záruka vozidla. U nás se Vám investované peníze zaručeně vrátí.

U nás Vám provedeme garanční servis dle požadavků výrobce, počtu najetých kilometrů a stáří vozu stejně jako v autorizovaném servisu, s tím, že je zachována záruka vozu a záruka mobility. Garanční prohlídka se skládá z prohlídky vozu, výměny filtrů, výměna náplní, výměna řemenů, výměna brzdových komponentů, diagnostiky podvozku a to vše dle specifikace výrobce Vašeho vozu. Při garanční prohlídce budou použity originální náhradní díly, abyste nepřišli o záruku vozu. Garanční prohlídku je důležité nevynechávat, jelikož můžete způsobit nevratné poškození Vašeho vozu a přijít o záruku vozu.

[formcraft id="1"]
© 2014, Pneunova.cz, Všechna práva vyhrazena | info@pneunova.cz Web běží na systému Wordpress | Developed by: Visualcreative.cz