Po - Pá     8 - 17:00
582 362 294

U nás se Vám dostane kompletní péče aservis klimatizace do osobních i užitkových vozidel v našem servisu v Prostějově na Luční 16, naproti Intersparu.Čistíme, plníme, desinfikujeme a opravujeme klimatizace.

Aby Vám autoklimatizace správně a dlouho fungovala, jak má, je třeba vědět, jak se o ni starat.

Jak je známo, všude se dostanou nečistoty stejně tak i do autoklimatizace, ať už je to špína, vlhkost, prach a jiné pevné částice, které pozvolně snižují životnost klimatizace ve Vašem voze.

Vlivem vibrací běžícího motoru se za 2 roky ztratí až 30% chladícího média podle stáří a typu vozidla.

Náš servis je plně vybaven pro údržbu autoklimatizace a objevíme jakoukoliv závadu autoklimatizace, ať už se jedná o únik chladiva, závadu klimatizačního čidla nebo závadu kompresoru. Nemějte obavy, protože u nás Vám klimatizaci opravíme a vyčistíme.

Klimatizaci propláchneme a tím odstraníme starý olej a pevné částice, které mohou vážně poškodit kompresor. Desinfekcí odstraníme usazené pyly a plísně, drobný hmyz a další alergeny, které mohou dráždit dýchací cesty a přispět ke vzniku alergií. Správně by se měla klimatizace jednou ročně zkontrolovat a to před létem, jelikož přes léto se vlivem teploty do vzduchu dostává více nečistot.

[formcraft id="1"]
© 2014, Pneunova.cz, Všechna práva vyhrazena | info@pneunova.cz Web běží na systému Wordpress | Developed by: Visualcreative.cz